PRIVATUMO POLITIKA

Slapukų naudojimas

 

Slapukai (COOKIES)

Slapukai – mažos rinkmenos, kurios yra siunčiamos į vartotojo tinklo naršyklę, bei pirmą kartą apsilankius svetainėje patalpinamos naršančiųjų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Vėliau svetainėje slapukai naudojami, siekiant užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui, kuomet identifikuojamas vartotojo kompiuteris bei palengvinama prieiga prie tinklapio ar jame esančios informacijos, taip kuo patogiau vartotojui pritaikant svetainės turinį.

 

SLAPUKAI NAUDOJAMI ŠIAIS TIKSLAIS:

Siekiant užtikrinti sklandų svetainės naudojimą, veikimą bei naršymo proceso po svetainę palengvinimą.

Atpažinti svetainę lankiusį vartotoją bei išsaugoti informaciją apie pirkimo metu įdėtas prekes ar paslaugas į krepšelį bei įvestus duomenis, kad sekantį kartą vartotojui perkant nebereikėtų pakartotinai įvedinėti savo duomenų iš naujo (jei perkama naudojantis tuo pačiu kompiuteriu ar kitu įrenginiu kaip ir pirmąjį kartą).

Vartotojo lankymosi svetainėje trukmės, dažnumo stebėjimui bei statistinės informacijos rinkimui, siekiant geriau suprasti vartotojo naršymo elgseną tinklalapyje bei tikslinės rinkodaros orientavimui.

 

SVETAINĖJE NAUDOJAMI ŠIE SLAPUKAI:

 

Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis Gyvavimo trukmė
Tinklapio naudojami slapukai
session_id Skirtas sesijos metu suteikti galimybę vartotojui greičiau naršyti puslapyje. Mėnesį nuo sukūrimo, atnaujinimo
website_lang Puslapio kalbos pasirinkimas Iki naršymo sesijos pabaigos
accepted_cookies Sutikimas su slapukų naudojimo taisyklėmis Mėnesį nuo sutikimo
Google slapukai
ga, _gat, _gid, _gac_* Skirti statistikai rinkti, kaip lankytojai naudojasi mūsų tinklapiu. Skaitykite daugiau apie Google analytics slapukus ir privatumą. Nuo 1 minutės iki 2 metų
Facebook slapukai
_js_reg_fb_ref Facebook slapukas, skirtas reklamos tikslams. Iki naršymo sesijos pabaigos
datr Facebook slapukas, skirtas naudotojo identifikavimui. 2 metai
Fr, sb Facebook slapukas, leidžiantis Facebook socialiniui tinklui rodyti reklamą. 3 mėn.
locale Facebook slapukas, saugantis informaciją apie vartotojo kalbos pasirinkimą Facebook paslaugoje. 7 dienos
reg_ext_ref, reg_fb_gate, reg_fb_ref Facebook slapukas, saugantis informaciją, apie tai, koks paskutinis tinklapis buvo atidarytas vartotojo, kuris naudojosi Facebook paslauga. Iki naršyklės uždarymo
wd Facebook slapukas, kuris reguliuoja Facebook puslapio dydį vartotojo ekrane. Iki naršymo sesijos pabaigos

 

SLAPUKŲ IŠJUNGIMAS

Vartotojas bet kada gali ištrinti arba užblokuoti dalį ar visus įrašytus slapukus savo kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose, pakeisdamas savo naudojamos naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą ar užblokavimą galima rasti naudojamos naršyklės gamintojo svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus šiuos veiksmus, kai kurios svetainės funkcijos gali dalinai arba visiškai nebeveikti bei būti neprieinamos.

Svetainėje gali būti naudojami trečiųjų šalių (partnerių, statistikos rinkimo sistemų, bendravimo sistemų ir pan.) įskiepiai, kurie taip pat naudoja slapukus savo tinkamo funkcionalumo užtikrinimui. Pabrėžiame, kad svetainės valdytojas nekontroliuoja, negali būti ir nėra atsakingas už trečiųjų šalių naudojamus slapukus, turinį bei šių tinklapių taikomą privatumo apsaugą, su kuria kiekvienu atveju rekomenduojame susipažinti individualiai.